Firma Win-Plast oferuje wspaniałe żaluzje wraz z montażem w mieście Wrocław oraz w pobliskich miejscowościach. Charakteryzuje nas duży wybór najlepszych produktów oraz kompleksowa obsługa zawierająca dopasowanie, pomiar, sprzedaż a także profesjonalny montaż żaluzji. Wykonujemy idealnie dopasowane żaluzje aluminiowe i drewniane: do mieszkania, biura, czy też domu. W naszej ofercie znajdą Państwo piękne żaluzje w różnych wariantach kolorystycznych i  mechanicznych. Obsługujemy rocznie kilkuset Klientów detalicznych i możemy pochwalić się bardzo dobrymi opiniami zarówno na mapach Google, jak i na portalu Fixly.

Dokładamy ogromnych starań, aby wykonać dla Państwa solidną i szybką usługę w atrakcyjnej cenie! Precyzyjny pomiar, doświadczenie i profesjonalny montaż to nasz przepis na tanie żaluzje okienne. Obsługujemy miasta: Wrocław, Trzebnica, Środa Śląska, Oborniki Śląskie, Oleśnica i inne w pobliżu. Zdjęcia na naszej stronie prezentują nasze faktyczne realizacje, których wykonaliśmy już mnóstwo przez kilka lat działalności! Mamy nadzieję, że ta skromna prezentacja zachęci Państwa do kontaktu i wybrania firmy Win-Plast. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego.  Służymy wiedzą i doświadczeniem w doborze odpowiednich żaluzji w konkretnych budżecie.

żaluzje drewniane Wrocław

REALIZACJE

« z 2 »

ŻALUZJE DREWNIANE I ALUMINIOWE

Wrocław, Oleśnica, Trzebnica, Środa Śląska, Oborniki Śląskie

Decydując się na żaluzje aluminiowe lub żaluzje drewniane w naszej firmie, mają Państwo pewność produktu dopasowanego w 100% do indywidualnych preferencji. Niezależnie od ich rodzaju, żaluzje będą optymalnie kryły dowolne okno. Indywidualnie będzie również dobrany styl rozsuwania oraz kaseta, a wszystko zostanie wykonane w sposób trwały i estetyczny. Działamy w pełni kompleksowo,  zapewniając pomoc w doborze typu, materiału, koloru, a także mocowania. Wykonujemy kosztorys, dostarczamy produkt oraz przeprowadzamy fachowy montaż żaluzji przy dowolnym oknie.

Żaluzje aluminiowe oraz drewniane

Regulacja światłem jeszcze nigdy nie była tak prosta! Ponadczasowe i niezawodne żaluzje, dostępne w wersji 16, 25 oraz 50 mm. Żaluzje drewniane i aluminiowe to popularne przysłony okienne, które wracają do mody. Kultowy produkt możemy pamiętać z biur w filmach amerykańskich lat 80-tych i 90-tych. Dzisiejsze rolety aluminiowe charakteryzuje dużo lepsze wykonanie i funkcjonalność niż stare, tanie żaluzje możemy kojarzyć z tendencjami do zgięć i zacinającymi sznurkami. Produkty oferowane i montowane przez Win-plast nie posiadają takich wad. Wystarczy spojrzeć na realizacje, aby się w nich zakochać!

MONTAŻ ŻALUZJI WROCŁAW

W naszej ofercie znajdą Państwo żaluzje okienne, produkowane w różnych wersjach kolorystycznych, a także w wariantach: aluminiowym i drewnianym.

rolety

Win-Plast oferuje żaluzje wraz z profesjonalnym montażem!

Obsługujemy miasta: Wrocław, Trzebnica, Środa Śląska, Oborniki Śląskie, Oleśnica i inne.

ŻALUZJE FAQ

Jakie żaluzje oferuje firma Win-Plast?

Firma Win-Plast posiada w swojej ofercie żaluzje drewniane i żaluzje aluminiowe. Służymy pomocą w doborze, wykonujemy pomiary i profesjonalnie montujemy żaluzje okienne.

Na jakim obszarze działa firma?

Firma oferuje montaż rolet w mieście Wrocław oraz pobliskich miejscowościach: Oborniki Śląskie, Środa Śląska, Trzebnica, Oleśnica i innych.

Od czego zależy cena żaluzji w firmie Win-Plast?

Cena żaluzji zależy po pierwsze od jej rodzaju, szerokości i jakości materiału. Na cenę usługi wpłynie oczywiście usługa montażu (i jej stopień trudności), a także dojazd (w przypadku dużej odległości od Wrocławia). Prosimy o kontakt telefoniczny w celu przedstawiania Państwu orientacyjnych kosztów żaluzji.

Dlaczego warto wybrać firmę Win-Plast?

Charakteryzuje nas szybka usługa, wysoki wybór żaluzji drewnianych i aluminiowych, a także atrakcyjne ceny. Możemy pochwalić się dużą ilością pozytywnych opinii na mapach Google oraz w portalu fixly, które potwierdzają jakość naszych usług.

Podoba Ci się nasza oferta? Zostań z nami w kontakcie!