Firma Win-Plast oferuje wysokiej jakości rolety dachowe wraz z montażem w mieście Wrocław innych okolicznych miejscowościach. Cechuje nas duża ilość najlepszych produktów oraz kompleksowa obsługa obejmująca pomiar i profesjonalny montaż rolet. Dodatkowo idealnie dopasujemy rolety do Twojego mieszkania, biura czy domu. Wśród naszych produktów znajdziesz wiele pięknych rolet o różnej teksturze i w różnym kolorze. Rocznie obsługujemy setki klientów detalicznych, a na Google Maps i w portalu Fixly zdobyliśmy naprawdę dobre opinie. Dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić Państwu rzetelną i szybką obsługę w atrakcyjnych cenach.

W naszym asortymencie znajdują się rolety dachowe wiodących firm: Velux, Fakro, Roto, Okpol. Dzięki pochyleniu okna jest to jedyne efektywne otwarcie, które zapewni komfort i odseparuje od promieni słonecznych. Rolety dachowe muszą charakteryzować się wysokim stopniem krycia na całym oknie oraz niską przepuszczalnością światła. Poddasze tradycyjnie jest pomieszczeniem, które szybko się nagrzewa, dlatego odpowiednia roleta dachowa może pomóc w utrzymaniu tam komfortu cieplnego. Firma Win-Plast posiada bogaty wybór rolet dachowych i doskonale w nie zaopatruje mieszkańców Wrocławia, Oleśnicy, Trzebnicy, Środy Śląskiej, Obornik Śląskich i okolic.

Zapewniamy kompleksową usługę obejmującą doradztwo i dobór najlepszych rolet, pomiar, wycenę i profesjonalny montaż rolet oraz dobór wygodnych rolet materiałowych. Obsługujemy miasta: Wrocław, Trzebnica, Oława, Oborniki Śląskie, Oleśnica oraz inne pobliskie miasta. Zdjęcia na naszej stronie pokazują nasze projekty. Mamy nadzieję, że to skromne wprowadzenie zachęci Państwa do kontaktu z nami i wybrania Win-Plast. Służymy wiedzą i doświadczeniem w doborze rodzaju rolet, sposobu montażu oraz kolorystyki.

rolety dachowe Wrocław

NASZE REALIZACJE

SPRZEDAŻ I MONTAŻ ROLET WROCŁAW

Obsługujemy miasta: Wrocław, Trzebnica, Środa Śląska, Oborniki Śląskie, Oleśnica i inne.

ROLETY DACHOWE FAQ

Na jakim obszarze działa firma?

Firma oferuje montaż rolet w mieście Wrocław oraz pobliskich miejscowościach: Oborniki Śląskie, Środa Śląska, Trzebnica, Oleśnica i innych.

Od czego zależy cena rolety w firmie Win-Plast?

Cena rolety zależy po pierwsze od jej rodzaju, szerokości i jakości materiału. Na cenę usługi wpłynie oczywiście usługa montażu rolet (i jej stopień trudności), a także dojazd (w przypadku dużej odległości od Wrocławia). Prosimy o kontakt telefoniczny w celu przedstawiania Państwu orientacyjnych kosztów rolet.

Dlaczego warto wybrać firmę Win-Plast?

Charakteryzuje nas szybka usługa, wysoki wybór rolet i atrakcyjne ceny. Możemy pochwalić się dużą ilością pozytywnych opinii na mapach Google oraz w portalu fixly, które potwierdzają jakość naszych usług.

Jakie zalety mają rolety dachowe?

Rolety dachowe to propozycja dla osób, które chcą skutecznie ograniczyć ilość światła w swoich pomieszczeniach pod skośnym dachem. Żaluzje te służą również utrzymaniu odpowiedniej temperatury w pomieszczeniach oraz zapobiegają przedostawaniu się do nich zbyt intensywnego lub szkodliwego światła słonecznego. Dodatkowo mogą pełnić funkcję izolacji termicznej i akustycznej.

Jakie są najpopularniejsze rodzaje rolet dachowych?

Najpopularniejszymi odmianami rolet dachowych są rolety zaciemniające, rolety solarne oraz rolety rzymskie. Rolety zaciemniające mają za zadanie skutecznie zaciemniać pomieszczenia i zapewniać prywatność, natomiast rolety przeciwsłoneczne chronią przed nadmiernym nasłonecznieniem i promieniowaniem UV. Rolety rzymskie są jednak bardziej ozdobne i eleganckie.

Czy montaż rolet dachowych jest trudny?

Montaż rolet dachowych jest trudniejszy niż montaż standardowych żaluzji okiennych, ponieważ wymagają one specjalistycznej obróbki w celu montażu. Dokładność doboru wymiarów i montażu jest niezbędna, aby roleta działała prawidłowo i dawała zamierzone efekty. W związku z tym warto skorzystać z usług firm specjalizujących się w montażu rolet dachowych.

Podoba Ci się nasza oferta? Zostań z nami w kontakcie !